Нам би дуже хотілось допомагати людям відчувати тут себе щасливими…”
Олеся Мілованова, директорка Луганського обласного краєзнавчого музею
22 липня відбулась перша зустріч в рамках серії “Знайомство з Поряд”, де ми хотіли познайомити львів’ян та людей, що потрапили сюди внаслідок війни, між собою, з діяльністю наших центрів та ГО “Львівський Культурний Центр” та з різними громадськими ініціативами, які функціонують тепер у Львові.
Першими героями наших знайомств стали Олеся Мілованова та Луганський обласний краєзнавчий музей.
Важливі тези, які ми виділили з розмови:
Як відбувається інтеграція внутрішньо переміщених осіб у львівське середовище – проговорили болі та разом із відвідувачами події подумали над вирішенням актуальних питань;
Луганський обласний краєзнавчий музей переїхав до Львова та не припиняє свою діяльність! Зараз команда працює над створенням нової експозиції, а також активно розповідає про Луганщину на публічних подіях та лекціях;
Ми хочемо, аби не тільки Слобожанщина інтегрувалась у Галичину, але й Галичина познайомилась з культурою Слобожанщини, над чим і працюватимемо разом у наших центрах!
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9699-1024x768.jpg)
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9725-1024x767.jpg)
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9764-1024x768.jpg)
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9773-1024x819.jpg)
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9780-820x1024.jpg)
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9783-1024x768.jpg)
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9792-1024x683.jpg)
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9795-1-1024x767.jpg)
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9800-1024x768.jpg)
![](https://lccporyad.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9804-1024x768.jpg)
Останні коментарі