На нашій першій події-знайомстві з Луганськом ми зробили для себе маленьке відкриття. А полягало воно у тому, що наша країна настільки велика та різноманітна у своїй культурі, що ми майже не знаємо про те, чим живе сусідній регіон.

Тому ми вирішили об’єднати львів’ян та тих, хто нещодавно прибув до нашого міста навколо спільної теми – української культури.

Запрошуємо заглибитись в культуру разом із культурологинею, дослідницею та викладачкою Франкового університету – Оксаною Дарморіз.

Ми хочемо познайомитись з українською культурою ближче, розповісти про її місце серед інших культур, важливі постаті, місця, події, наративи, роль у формуванні політичної ідентичності та важливість для розуміння майбутнього України.

У серпні запрошуємо на тематичні лекції:

  • Міфи та правда про українську культуру.
  • (Не) Відомі імена української культури.
  • Українська культура як міська і модерна.
  • Львів в українській культурі.

Запрошуємо долучатись до розмов щочетверга, о 17:00, в Бібліотеці на Повітряній (Повітряна, 88).

Вхід на всі події безкоштовний, та просимо Вас попередньо зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/zsAj393951cK2iVW8

Залишились питання? Телефонуйте нам: +38 067 522 3313 

Захід відбувається за підтримки проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

#ПрямуємоРазом #МіцніРегіони

ukUkrainian